Vedoucí směny

12.01.2018 12:34 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníka na pozici Vedoucí směny – Automotive výroba nerezových trubiček do výměníků Volkswagen. Pozice zahrnuje výstupní kontrolu vyráběných dílů.

Náplň práce: Spolupráce s vedoucím celého pracoviště na plánování směn (cca 15 pracovníků/směna), organizace práce na jednotlivých operacích, kontrola výkonnosti pracovníků, mezioperační/výstupní kontrola, vypisování záznamu o kontrole dílů; práce ve 3 směnném provozu.
Požadujeme: organizační schopnosti, pracovitost, znalost práce s měřidly.

Výhodou pro uchazeče je zkušenost z výroby v oblasti Automotive, ŘP
Nabízíme: práci na HPP, příjemné prostředí rodinné firmy, platové ohodnocení a prémie dle výkonu, možnost profesního růstu, možnost přesčasů, náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...