Junior obchodník (vše tě naučíme)

11.01.2018 14:32 | Jihomoravský kraj | Brno-město | Práce | Volná místa

Do našeho týmu v Brně hledáme vhodného uchazeče na pozici Junior obchodníka. Pozice je, díky našemu léta prověřenému vzdělávacímu systému, vhodná i pro absolventy a zájemce s minimálními zkušenostmi s prodejem.
Pracovní náplň obchodníka

• Tvůj pracovní den začíná poradou s kolegy a manažerem, po které následují školení komunikačních a vedoucích dovedností.
• Dopoledne si po telefonu domlouváme schůzky s potenciálními zákazníky, za kterými odpoledne odjíždíme služebním vozem.
• Na schůzkách potenciálním zákazníkům prezentujeme naši nabídku a těm, kteří o ni projeví zájem pomůžeme s vyřízením dokumentace nutné pro její využití. Při práci se řídíme naším Etickým kodexem obchodníka: https://goo.gl/2mdj4o.

Proč pracovat zrovna u nás

• Jsi-li vytrvalý, pracovitý a baví-li tě zlepšovat se v komunikačních dovednostech, snadno u nás dosáhneš nadstandartních příjmů.
• Máme 20 let budovaný vzdělávací systém, který tě naučí komunikovat se zákazníky, vést lidi, řídit svůj čas a dosahovat svých cílů.
• Povede tě manažer pobočky, který je sám velmi zkušeným a úspěšným obchodníkem. Ten na tebe dohlédne, pomůže ti stát se mistrem ve své práci a bude se podílet na plánování a budování tvé kariéry.
• V budování kariéry tě u nás nic nebrzdí. Jakmile uvidíme, že máš dlouhodobě dobré výsledky na pozici obchodníka, dostaneš pod sebe pár nováčků a když uvidíme, že i oni pod tebou mají dobré výsledky, umožníme ti otevřít si svou vlastní pobočku.
• Naši obchodníci tvoří přátelskou partu lidí, kteří tvrdě pracují pro své cíle, které baví vzdělávat se, růst a pomáhat si a kteří se rádi po práci společně uvolní a pobaví.
• Mimo tyto výhody máme pěkné a dobře vybavené kanceláře, naši obchodníci jezdí do terénu novými automobily a pracují s databází klientů skrze Apple iPad, který mají k dispozici i pro osobní užití.

Co od tebe očekáváme

• Schopnost naslouchat, učit se a chuť zlepšovat se ve své práci.
• Vytrvalost, disciplínu, pracovitost a zaměření na výsledky.
• Touhu po zlepšení své životní úrovně a dosažení nadprůměrných příjmů skrze práci na své kariéře.
• Čistý trestní rejstřík.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...