Hledáte práci na dopolední směny s volnými víkendy? Volejte!

11.01.2018 12:07 | Pardubický kraj | Pardubice | Práce | Volná místa

Právě jste narazili na ideálního zaměstnavatele, který Vám umožní pracovat pouze na dopolední směny od pondělí do pátku. Nabízíme plný i zkrácený úvazek dle Vašich možností nebo brigádu! S výplatou na účtu můžete počítat nejdéle do 10. dne následujícího měsíce!

Hledáme komunikativní kolegy s uživatelskou znalostí na PC.

Náplní Vaší práce bude kontaktování zákazníků s nabídkou úrazového pojištění. Dále řešení jednotlivých dotazů a požadavků zákazníků.

Nabízíme Vám hlavní pracovní poměr (plný nebo zkrácený úvazek). Garantovaný základ 15 000,- + odměny do výše 10 000,-. Dále pracovní dobu od Po – Pá (Možnost pouze dopoledních směn! Víkendy a státní svátky VOLNÉ!). Místo výkonu práce na adrese Erno Košťála 870 v Pardubicích – Dubina.

Současně Vám nabídneme spoustu benefitů - například: stravenky, 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny/němčiny, firemní snídaně, zvýhodněné volání, firemní akce a soutěže a v neposlední řadě také bonusy za doporučení nových kolegů ve výši až 15 000,-!

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...