Rohový psací stůl s kovovými nohami

05.01.2018 13:13 | Kraj Vysočina | Jihlava | Domácnost | Kancelářský nábytek


Prodávám rohový psací stůl, vhodný do pracovny nebo do studentského pokoje. Pracovní plocha se skládá ze dvou desek (lamino) pevně spojených do rohové sestavy a stojí na třech kovových nohách s možností nastavení výšky. Na delší straně stolu je zvýšený nástavec na kovových nožkách.

Rozměry stolu jsou: Celková délka a šířka 260x160 cm, hloubka pracovní plochy je 80 cm (v místě vybrání/zaoblení 70 cm). Výška stolu je 72,5 cm.

Stůl byl vyroben v roce 2006 firmou Interiér Říčany, byl používán jako studentský pracovní stůl a je ve výborném stavu.

Prodávám z důvodů stěhování do menší domácnosti.

Cena: 2 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...