Pracovník distribuce léčiv (rozvoz a administrativa)

12.12.2017 12:11 | Jihomoravský kraj | Brno-město | Práce | Volná místa

Cyrmex je rodinná společnost provozující 5 lékáren na Jižní Moravě a distribuci očkovacích látek.

Pro doplnění našemu týmu, který zajišťuje distribuci očkovacích látek pro několik stovek lékařů v České republice, hledáme nového kolegu.

Co vás čeká?

Na této pozici budete mít dvě náplně práce, které v týdenních cyklech rotují:
První částí práce je rozvoz očkovacích látek podle rozvozového plánu. Jezdí se osobními vozy Škoda Rapid, závoz obsahuje 10 - 25 lékařů, při najetí v průměru 400 km za den. Pracovní doba cca od 6:30 do 14:00.

Druhou částí práce je telefonický příjem objednávek a běžná administrativa v kanceláři. Pracovní doba v kanceláři je od 7:30 do 13:00, odpoledne pak telefonický příjem objednávek, lze kdekoliv.

Co očekáváme?

Velmi reprezentantivní vystupování (jezdíme do ordinací k lékařům)
Velmi dobrý orientační smysl
Alespoň základní znalost silniční sítě ve východní polovině ČR (vše od Humpolce na východ, až po Jablunkov)
Smysl pro pořádek
Řidičský průkaz sk. B
Čistý trestní rejstřík

Co nabízíme?

Dynamickou a pestrobarevnou práci
Kontakt se zajímavými lidmi
Moderní pracovní prostředí
Dobře vybavená nová vozidla

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...