Samsung n130

11.12.2017 14:19 | Plzeňský kraj | Klatovy | Počítače | Notebooky

Nabízím notebook Samsung n130 celkem zachovalý až na několik drobností, je tam neoriginální tlačítko zapnutí namísto posuvníku je dotykové a u zdroje je u vývodu zesílen kabel gumovou hadičkou, dále chci upozornit že při zapnutí pouze na baterii se display podsvítí jen asi na 50 procent tak že je lépe zapínat se zdrojem a po odpojení již zůstane jas 100%, baterie má výdrž necelé tři hodiny i když někdy ukazuje i delší. Operační systém je tam upgrade W10 Pro x86 a ve druhé části rozděleného disku je Win Xp, tak že při startu se ptá který systém chcete spustit jinak se spustí novější W10. Vzhled je vidět na fotkách, mírně oleštěná klávesnice a drobné vlasové škrábance na víku ale jinak OK.

Cena: 1 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...