PATROVÁ DĚTSKÁ POSTEL

07.12.2017 14:01 | Královéhradecký kraj | Hradec Králové | Domácnost | Postele, matrace

Patrová postel dětská s úložným prostorem, borovice masiv. Lze ji dále rozložit na dvě samostatné postele. Rozměry dxvxš 188x164x89 cm. Rozměr matrace 180x80 cm, skutečný vnitřní rozměr 180,5x80,5 cm, takže jdou vložit i pružné lamelové rošty, které nejsou součástí nabídky. Postel je 10 let stará, ale není nijak zničená, je to fakt kus pořádnýho dřeva. Jediné poškození je na poslední fotce viditelné. Horní dítě okousalo postranici (asi jsme přivedli na svět bobra). Není to ovšem nic tragického, třísky z toho nelezou. Dolní dítě si kouše jenom nehty, což je pro výherce postele jasná výhoda. Po celém obvodu postele drobné oděrky, nic viditelného. Původní cena 10.000,-Kč, nabízím od koruny. Kupujete jenom to, co je na fotkách.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...