Pronájem 1+kk, Praha - Stodůlky (Praha 13)

14.11.2017 10:09 | Hlavní město Praha | Praha | Reality a bydlení | Byty

Nabízím k pronájmu krásný byt 1+kk o výměře 32m2, který je součástí rezidenčního projektu Britská čtvrť v nové městské části Západní město.(kolaudace 10/2017), dostupnost 1 min od metra.
V bytě ještě nikdo nebydlel, je vybaven novou kuchyňskou linkou Oresi, spotřebiče Mora.
K bytu náleží velký balkón s hezkým výhledem. Celý dům je zařízen kamerovým systémem, vstup do domu na čip.

Byt je volný od 1.12., případně dle domluvy dříve.

Veškerá občanská vybavenost v okolí, některé služby i přímo na náměstí před domem (restaurace Kolkovna, květinářství, drogerie DM, Suschi bar, Pizzerie, Billa, bankomat atd.). Výborná dopravní dostupnost jak do centra Prahy, tak na letiště. Pražský okruh a Rozvadovská spojka (dálnice D5) cca 4 minuty autem. Do 5 minut pěšky je nákupní centrum Avion Shopping Park. Autem pak do 5 minut Globus, Makro, Baumax či nákupní centrum Metropole Zličín, kde je kromě obchodů a kina také velké fitcentrum. Do Metropole Zličín se stejně rychle dostanete i metrem (jedna stanice).
Přímo kolem náměstí Junkových vede také cyklostezka, nedaleko je i přírodní rezervace Prokopské údolí nebo jízdárna Chaby.

Cena: 12 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...