Pronájem 2+kk, Praha - Hrdlořezy

14.11.2017 09:25 | Hlavní město Praha | Praha | Reality a bydlení | Byty

Nadstandartně vybavený byt ve 3.NP v novostabně s balkonem, parkovacím stáním a sklepem. Vestavěná skříň v předsíni s velkým zrcadlem, v ložnici kontinentální postel 180x200, AEG parní pračka, plně vybavená kuchyně s lednicí Bosch s extra tichým provozem. V obývacím pokoji rozkládací gauč s úložným prostorem. Balkon s dřevěným nábytkem. Veškerý nábytek je dělaný na míru ve stejných barvách jako kuchyně. Na míru šité záclony a závěsy, závěsy v ložnici jsou zatemňovací. V bytě je v chodbě a koupeně dlažba, v pokojích 3vrstvá dřevěná plovoucí podlaha.

V blízkosti Kaufland, Albert, doktoři, lékárna a jiná občanská vybavenost. Výtečná dopravní dostupnost - tram. zastávka Spojovací (č. 1, 9, 11), aut. zastávka Spojovací (č. 109, 146, 177, 182, 183, 195).

V ceně je balkón, zděný sklep, garáž.

Cena: 22 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...