Ředitel/ka mezinárodní základní školy

13.11.2017 14:35 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Jsme Square.
Místo pro nejdůležitější lidi na světě.
Mezinárodní základní škola, která navazuje na koncept úspěšných školek a jeslí Bambíno.

Ve Square se učíme hlavně prožitky. To, co zažíváme teď a tady, budeme moci využít v budoucnu, protože to v nás zůstane. Tvoříme místo, ve kterém funguje já a ty dohromady a společně vytváří my. Neexistuje tu ve škole a mimo školu, protože když vás učení baví, nezná hranice.
V tomto světě vzděláváme vlastním stylem, který jde s dobou a učí nás poznávat a přemýšlet. Tvoříme tedy svět, který dokáže propojit malé a velké a rozvíjet všechny.

Když jste vystudovali vysokou pedagogickou, byli jste rozhodnuti, že budete učit děti přemýšlet v souvislostech, hledat a nacházet odpovědi? Že budete mít radost, když někdo najde novou cestu k výsledku? Že budete děti učit mít školu rádi? Máte teď pocit, že je potřeba české školství změnit? Líbí se Vám filozofie Square? Chcete být mezi fajn lidmi? A máte odvahu řídit Square?

Pokud ano, hledáme právě vás! V září 2018 otevíráme novou základní školu a hledáme jedinečného ředitele/ku, který/á má chuť školu nejen řídit ale i spoluvytvářet.

Abychom se mohli sejít a poznat se, stačí jen pár věcí - pošlete nám svůj životopis a napište "proč k nám chcete a v čem jste jedineční". Za to od nás můžete očekávat jednání na rovinu, zpětnou vazbu a v každém případě odpověď.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...