Spokojený obchodník

13.11.2017 14:35 | Pardubický kraj | Pardubice | Práce | Volná místa

Tvrdě pracujete, ale přesto vaše výplata neroste? Přijďte se podívat k nám do Poptávej.cz.Hledáme všechny, kteří chtějí dělat poctivou práci s nadstandardním ohodnocením, na pozici Obchodního specialisty pro registrované firemní klienty.

Naši kolegové jsou nejen zaměstnanci, ale jsou zejména členem naší mladé firmy, která se neustále rozšiřuje. Na čem se domluvíte se svým šéfem, tak to platí a žádný jiný šéf z horního patra to nezmění.

Hledáme všechny uchazeče, i ty kteří jsou momentálně zaměstnáni a jsou nespokojeni. Pokud se domluvíme, rádi si na tebe počkáme.

Aktuálně rozšiřujeme obchodní tým a hledáme nové uchazeče do týmu, kde budete komunikovat pouze s klienty, kteří projevili zájem o naše produkty a nikdy nebudete navolávat „studené kontakty“. Průměrná mzda na oddělení přesahuje 28 tisíc, a náš nejlepší obchodník si v září vydělal přes 58 tisíc.

Naší výhodou je nabídka produktů pro firmy, kterým přinášíme nové zakázky, jak v soukromém, tak i ve veřejném sektoru. 93 % našich firemních klientů, získává nové zakázky do podnikání právě prostřednictvím našich služeb, které opakovaně prodlužují.

Chceme, abyste byli spokojeni, proto nabízíme:

- Velmi nadstandardní finanční ohodnocení a 100 % vyplacených odměn, na kterých se společně domluvíme.

- Základní mzdu a odměny.

- Možnost karierního růstu (neustále rosteme).

- Práci na hlavní pracovní poměr.

- Vodu, kávu a čaj na pracovišti.

- Soutěže o hodnotné ceny (tablety, telefony…).

Přijďte se k nám přesvědčit, rádi Vás přivítáme v Pardubicích na adrese Pernerova 444.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...