náramek amazonit

21.10.2017 14:20 | Celá ČR | Celá ČR | Móda a doplňky | Šperky dámské

Náramek z pravého tromlovaného amazonitu (přírodní, tedy nebarvený atd.) na pružné nylonové gumičce. Obvod uprostřed náramku je 17 cm (v případě potřeby mohu zmenšit, zvětšit bohužel ne). Tento náramek je vhodný pro malé až střední zápěstí (obvod zápěstí 15-16,5 cm). Barva náramku je světle modrá (azur).

Vlastnosti kamene:
Amazonit na tělesné úrovni blokuje geopatogenní zóny pohlcuje vyzařovaní mikrovlnné trouby a mobilního telefonu.Na duševní úrovni filtruje informace procházející mozkem a vzájemně je působením intuice kombinuje. Jedná se o mimořádně uklidňující kámen. Působí tišivě na mozek i nervový systém a dokáže propojit fyzické tělo s éterickým. Napomáhá zachování příznivého zdravotního stavu. Udržuje v rovnováze jak mužskou a ženskou energii, tak i jednotlivé roviny osobnosti. Na emocionální úrovni hojí amazonit citová traumata a pomáhá zmenšovat obavy a strach. Odstraňuje negativní energii a rozčilení.
(zdroj: http://www.nakridlechandelu.cz/amazonit/)

Čištění:
Vzhledem k citlivosti k prudkým změnám teploty jej čistíme vlažnou vodou a nabíjíme jen na nepřímém slunci.
(zdroj: https://www.fler.cz/blog/jak-pecovat-o-kameny-a-jejich-lecive-ucinky-17972)

Já kameny čistím jednou za týden tak, že je podržím na 20 sekund pod proudem (studené, ale neodtečené, takže je vlažná) vody.

Zboží odesílám po připsání platby na účet (cena náramku + poštovné 40 Kč) jako doporučený dopis, či na dobírku (cena náramku + poštovné 85 Kč).

Cena: 300,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...