Asistentka pro domlouvání schůzek

18.10.2017 14:41 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

ASISTENTKA pro domlouvání schůzek a asistentskou pomoc pro manažery

Nabízíme nástupní plat 25 000 Kč / měsíčně

Nabídka práce v Praze
Práce na HPP (hlavní pracovní poměr)

Kariéra u společnosti Energom projekty,a.s., která patří k předním společnostem zajišťující komplexní služby v oblasti BOZP a PO v rámci celé ČR. Pro posílení našeho týmu hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pracovní pozici Asistentka pro navolávání schůzek.

VŠE VÁS NAUČÍME NEMUSÍTE BÝT ODBORNÍKY NA BOZP A PO
POTŘEBA U KLIENTA JE JIŽ VYVOLÁNA ZÁKONNOU POVINNOSTÍ!

Náplň práce pro ENERGOM Profejkty a.s.

telefonické dojednávání obchodních schůzek s jednateli, starosty, řediteli apod.
péče o stávající klienty
zpracování příslušné administrativy
reporting pro vedení,
práce s informačním systémem
vstupní školení

Požadujeme:
dobré telefonické vyjadřování
prezenční a organizační dovednosti
zájem o práci se zákazníkem
samostatnost a zodpovědnost
ochotu učit se novým věcem
kultivované vystupování a oblékání
základní znalost práce s PC MS Office

Nabízíme:
práce v prosperující a stabilní společnosti
odborná školení v rámci Energom expert school
práce v přátelském kolektivu
možnost seberealizace a profesního rozvoje
odměny a benefity
kariérní růst

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...