ZÁNOVNÍ DĚTSKÉ CHODÍTKO

27.09.2017 08:49 | Plzeňský kraj | Plzeň-město | Dětské potřeby | Kočárky a nosítka

chodítko v perfektním stavu, lze ho sklopit na nižší, ozdobný předek je sundatelný a pod ním je tlačený prostor na talíř a 2 hrnečky - dovozce ELMI, zn. PIKOLO, pořiz. cena 2100 Kč - chodítko je jako nové. Vzhledem k rozměrům je možný pouze osobní odběr v Plzni - dle zájmu pošlu mailem foto chodítka z ...

zánovní dětské chodítko v perfektním stavu, lze ho sklopit na nižší, ozdobný předek je sundatelný a pod ním je tlačený prostor na talíř a 2 hrnečky - dovozce ELMI, zn. PIKOLO, pořiz. cena 2100 Kč - chodítko je jako nové. Vzhledem k rozměrům je možný pouze osobní odběr v Plzni - dle zájmu pošlu mailem foto chodítka z ...

Cena: 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...