Masáže, které vracejí zdraví ...

26.09.2017 11:31 | Olomoucký kraj | Prostějov | Služby a řemesla | Zdraví, výživa

Klasické zdravotní masáže, ruční lymfodrenáže nohou a tišení bolestí svalů a kloubů těla bioenergetickým zásahem. Tato služba je poskytována lidem 25 let bez přestávky každý pracovní den v týdnu od 8 do 18 hodin (pondělí až čtvrtek) a v pátek od 8 do 13 hodin. Objednávky je nutné učinit alespoň 1 den předem telefonicky.
Pokud nejsou učiněny objednávky, masérka nemusí být přítomna na pracovišti - ale je v dosahu telefonem.
Velmi žádané jsou permanentky na 10 vstupů, které jsou levné, jsou v platnosti 10 měsíců od první návštěvy a jsou přenosné v rodině. Platby v hotovosti. Školám, podnikům a dalším zaměstnancům jsou vystaveny faktury. Nabídku služeb + ceník najdete zde:
http://masazejanahladka-cz.webnode.cz/
Masérka se těší na Vaši návštěvu.

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a příjmení: Jana Hladká Tel: 608200604

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Kontakt na inzerenta

Jméno a příjmení: Jana Hladká Telefon: 608200604

Načítám, prosím vydržte...