Savanová kočka - savannah F6SBT a F7SBT

25.09.2017 13:27 | Královéhradecký kraj | Náchod | Zvířata | Kočky a koťata

Savannah s PP
ChS Ammy od skal nabízí savannah kočičku generace F7SBT, narozenou 11.6.2018. Kočička je hnědá, krásně tečkovaná po rodičích a je již k odběru. Všechna naše odchovaná koťátka jsou registrována u TICA v USA. Rodiče jsou testovány na Fiv,Felv,Fip,PKD a PRA s negativním výsledkem a jsou to velcí mazlíci. Samozřejmostí je odčervení a veškerá povinná očkování. Koťátka jsou vymazlená, čistotná a naučená na kočičí wc. Na našich internetových stránkách, je možno se podívat na více fotek. Máme internetové stránky, na kterých je možno se podívat na více fotek a na již prodaná koťátka.

http://www.savannah-ammyodskal.cz/

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Tel: +420776622547

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Kontakt na inzerenta

Telefon: +420776622547

Načítám, prosím vydržte...