Pronájem 2+kk

13.09.2017 10:55 | Liberecký kraj | Liberec | Reality a bydlení | Byty

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk v Liberci 4 v ul. Na Perštýně, velikost cca 60 m2, 4. patro.

Nový slunný byt, nová koupelna a kuchyně, myčka nádobí, vynilové krytiny. Dům je po celkové opravě, vše kvalitně zatepleno, vlastní úsporné vytápění. V bytě se nachází mezonetová komora a zároveň je k dispozici vlastní úložný prostor na chodbě před bytem (vhodný na uskladnění např. sportovního vybavení).

Dům se nachází v centru Liberce, v dochozí vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti, s pohodlným přístupem na Ještěd a do Jizerských a Lužických hor. Ideální pro profesionály milující přírodu a venkovní sporty - cyklistiku, lyžování, pěší tůry.

Bydlení v srdci města s horami za humny!

Nájemné 12 000,- Kč + služby: voda a topení cca 2 000,- Kč. Požadujeme kauci a nabízíme řádnou nájemní smlouvu s možností přihlášení trvalého bydliště.

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...