Pronájem 3+kk, 76 m2

05.09.2017 10:39 | Plzeňský kraj | Plzeň-město | Reality a bydlení | Byty

Nabízím k pronájmu krásný prostorný byt 3+kk v centru Plzně. Nachází se v 5. patře udržovaného cihlového domu s výtahem a s pěkným výhledem na střed města. Výměra bytu činí 76,5 m2. Byt prošel v nedávné době kompletní rekonstrukcí. V bytě je zajištěn internet. Měsíční nájem tohoto bytu činí 10 000 Kč plus platby za služby. Byt je k dispozici ihned.

Byt je částečně vybavený. Dva samostatné pokoje (každý 21m2). Jeden pokoj vybaven postelí, komodou a věšákem.

V kuchyni je k dispozici kuchyňská linka s plynovým sporákem, myčkou na nádobí a dále je vybavena velkým jídelným stolem a židlemi.

Koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Toaleta je samostatná. Prostorná komora.

Ideální pro studenty.

Cena: 12 000 Kč + poplatky za služby

Kauce: 2 měsíce

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...