Pronájem bytu 2+KK (77 m2) s terasou

16.08.2017 14:10 | Hlavní město Praha | Praha | Reality a bydlení | Byty

Pronájem bytu 2+KK (77 m2) s terasou v novostavbě Podvinný mlýn. Byt se nachází v 1./4 podlaží. Byt je kompletně vybavený a zařízený.

Parkování možné v garáži přímo v domě za příplatek 900 Kč měsíčně.

Byt se nachází v klidné části Vysočan. V bezprostředním sousedství park Podvinní, 1 minuta chůze. Velmi dobrá dopravní dostupnost (autobus, metro, tramvaj, vlak) vč. nočních spojů. Dostupnost centra Prahy cca 15 minut.

Připraveno k nastěhování od 9/2017. Prohlídky po dohodě. Kontaktujte mě, prosím, emailem.

Cena: 19 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...