Dřevěný dětský zahradní domek BOB s klouzačkou

11.08.2017 11:29 | Karlovarský kraj | Karlovy Vary | Domácnost | Ostatní nábytek

Setkali jste se někdy s problémem jak najít vhodné hřiště pro děti, které by dalo rodičům pocit jistoty a zároveň zajistilo vynikající místo k dovádění i pro ty nejnáročnější Skřítky. Navrhujeme Vám takové místo a řešení Vašich problémů v podobě dětského dřevěného zahradního domku "BOB".

Domek již sám osobě povzbuzuje k legraci a hrám. Ve spojení s představivostí dětí a rodičů může vytvořit hřiště ve vaší vlastní zahradě. BOB má jednu z nejpopulárnějších prvků, které děti milují - skluzavku! Ujišťujeme Vás, že tato "hračka" Vaše Skřítky zaměstná na veeeelmi dlouho.

Díky velmi dobře připraveným stavebním elementům nezpůsobí samotná montáž žádné velké potíže. Domky jsou chráněny certifikovanými prostředky v tlakových komorách, které neobsahují chrom. Tím je zajištěno bezpečné a dlouhodobé užívání domku ve venkovním prostoru.

Domek má modulární konstrukci a většina prvků, jako jsou stěn, dveří, oken, podlah, zábradlí, jsou velmi rychle smontované a připravené k malování. Doporučujeme jednotlivé dřevěné prvky před malováním obrousit.

Velmi zábavné je také samotné malování domku, kde můžete uplatnit fantazii vašeho dítěte a dovršit tak celkovou spokojenost z našeho výrobky

Cena: 15 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...