Pronajmu byt 1+1, 32 m2

24.07.2017 11:56 | Jihomoravský kraj | Brno-město | Reality a bydlení | Byty

Pronajmu byt 1+1, 32 m2 (pokoj 16 m2) na ulici Černého. Byt je ve 3. patře revitalizovaného panelového domu v klidné lokalitě, s výhledem do ulice osázené zelení. Byt má původní umakartové jádro, novou kuchyňskou linku, v kuchyni, koupelně a na WC lino, v pokoji nový koberec a na balkóně beton. Vybavení bytu - kuchyňská linka, kuchyňský stůl se židlemi, sprchová vana, umyvadlo, WC, nábytková stěna a pracovní stůl - ostatní na domluvě. Spojení do města MHD (trolejbus č.30 a autobus č.50, s návazností na tramvaje č. 1, 3 a 11 a autobusy 52 a 54, konečná nočního spoje 92). V bezprostředním okolí se nachází Údolí oddechu, dále pak Brněnská přehrada. Cena 7000,- Kč plus zálohy na služby 1900,- Kč (závisí na skutečné spotřebě). Pouze slušní zájemci, nekuřáci. Požadujeme vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Byt je ihned k dispozici.

Cena: 7 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...