Nový byt 2+kk

14.07.2017 11:18 | Jihomoravský kraj | Brno-město | Reality a bydlení | Byty

Nový byt 2+kk o ploše 55m2 za celkovou cenu 14.080,-Kč! Bydlení v novém komplexu na ulici Bratislavská je určeno pro studující nebo mladé pracující. Tento byt najdete ve 4.NP a ke vybaven: kuchyně s kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou a digestoří a dále zde najdete vestavěnou chladničku s mrazákem a dále i myčku! Možnost dalšího dovybavení bytu dle dohody. Na podlaze je kvalitní lino ve stylu plovoucí podlahy, kvalitní dveře s obložkou. Z pokoje výhled do ulice. Ložnice je orientována do vnitrobloku. Koupelna se sprchovým koutem a závěsným WC. Umístění pračky v předsíni. K bytu náleží dále samostatná šatna. Datová síť pro připojení telefonu i internetu. Protipožární hlásič. Vchod do domu na čip, kamerový systém, výtah. Možnost pronájmu parkovacích míst v objektu pod uzamčením a pod dohledem kamer. Konečná cena bytu včetně všech energií je 14080,-Kč !!! V případě zájmu Vám byt i vybavíme dalším zařízením, stačí zavolat. Byt je k dispozici ihned, na výběr z několika bytů. Vynikající dostupnost do centra - pěší chůzí 5 minut. Zavolejte si pro bližší informace.

Cena: 11 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...