Řidič MKD - Liberec

11.05.2017 10:23 | Liberecký kraj | Liberec | Práce | Volná místa

Požadujeme: - řidičské oprávnění C+E na tahač a plachtový návěs - veškeré platné doklady pro výkon povolání řidiče (psychotesty, profesní průkaz, zdravotní prohlídku - možnost doplnění dokladů před nástupem) - časovou flexibilitu

Nabízíme: - kvalitní zaměstnanecké prostředí v mezinárodní společnosti - individuální přístup ke každému zaměstnanci (možnost volby turnusu dle potřeby a jiné) = jsme menší rodinná firma - finanční stabilitu fungující společnosti, stálé výplatní termíny - mzda dle turnusu a víkendů - průměrná mzda 35-50 000kč dle turnusu a víkendů(základ včetně diet) - benefity za příkladnou práci a také benefity ve formě pojištění, možnost firemních půjček - žádné střídání vozidel, řidič dostane přidělené vozidlo, dodržovaný AETR - nový vozový park Mercedes, maximální stáří vozidel 2 roky Náborový příspěvek až 20 000kč.

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a příjmení: Petra Kopička

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Kontakt na inzerenta

Jméno a příjmení: Petra Kopička

Načítám, prosím vydržte...