Dělník do chráněné dílny (ZTP podmínkou)

20.04.2017 11:41 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Požadujeme: Průkaz ZTP, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, rychlost.

Nabízíme: Práci v milém kolektivu. Platové ohodnocení dle odvedené práce.

Popis: Do chráněné dílny přijmeme nové pracovníky a kolegy (ZTP podmínkou). Pracovní náplní je kompletace drobného materiálu pro instalatérské potřeby, balení časopisů a kompletování reklamních předmětů. Pracovní doba: 6 hodin denně. Naše dílna je na Praze 9, kam je výborné spojení autobusem z Černého Mostu přímo až před vchod do areálu. Platové podmínky: 6000-7000,--. Ostatní otázky Vám rádi zodpovíme u osobního pohovoru i s prohlídkou naší dílny.

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a příjmení: Ondřej Pešek

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Kontakt na inzerenta

Jméno a příjmení: Ondřej Pešek

Načítám, prosím vydržte...