Gauč trubkový - funkcionalismus

20.04.2017 10:20 | Pardubický kraj | Ústí nad Orlicí | Domácnost | Sedačky, křesla

Funkcionalistický gauč black and white Designový trubkový gauč po celkové renovaci. Nadčasový gauč z 30.let v novém originálním černo bílém provedení bude ozdobou každého interiéru. Jedinečný kousek, který zaručeně nikde nenajdete. Vhodný jak do obývacích prostor a hal, tak pro dočasné i trvalé spaní. Rozměry: sedák 80 x 187 x 15 ; sedací plocha od země 46 ; výška konstrukce 56/68 . Povrchová úprava konstrukce: vypalovaná prášková barva v odstínu „kovářská čerň“ nahradila původní poškozený chromový lak. Barva je velmi odolná. Původní drátěnka byla vyňata a místo ní je našroubován dřevěný rošt namořený černým lihovým mořidlem. Rošt i matrace jsou opatřeny suchým zipem, který zaručuje, že se matrace „nehne“. Díky odnímatelným zádovým opěrkám lze sofá variabilně měnit. Na sedací části je kvalitní molitanová matrace s horní vrstvou paměťové pěny. Vrchní materiál je kvalitní 100 % polyester v provedení kohoutí stopa.Doplňky: 3 polštáře se snímatelným povlakem. Výplň tvoří polštář z dutého vlákna 40 x 40 cm.

Cena: 2 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...