Hledáme obchodní zástupce v stroj. staveb. a výrobní sféře

07.04.2017 12:12 | Jihomoravský kraj | Brno-město | Práce | Volná místa

Požadujeme: Vysoké nasazení při plnění Vašich smluvních úkolů Samostatnost a flexibilitu Výborné komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat Zkušenosti z oblasti obchodu-výhodou Řidičský průkaz skupiny B Bezúhonnost, čistý trestní rejstřík

Nabízíme: Dlouhodobou obchodní spolupráci. Motivující finanční ohodnocení bez horní hranice, vázané na obchodní výsledky. Zaškolení v oblasti produktů a obchodních dovedností pružnou pracovní dobu zázemí kanceláře v Brně možnost práce na dohodu nebo ŽL, Služební automobil, mobilní telefon, notebook.
Popis:

Hledáme uchazeče na místa obchodních zástupců pro vyhledávání dalších nových obchodních příležitostí v Brně a okolí, kteří chtějí mít nadprůměrný plat v ČR.
Vysoké ohodnocení závislé na Vašich výsledcích. Požadujeme min. SŠ vzdělání, reprezentativní vystupování, ochotu pracovat v týmu, komunikativnost a časovou flexibilitu.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a příjmení: Karel Josef

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Kontakt na inzerenta

Jméno a příjmení: Karel Josef

Načítám, prosím vydržte...