Kočárek Quinny Buzz

20.03.2017 14:27 | Jihočeský kraj | Písek | Dětské potřeby | Kočárky a nosítka

Nabízím praktický, flexibilní kočárek značky Quinny Buzz po jednom dítěti, v dobrém stavu bez závad. Kočárek má dvoukombinaci hluboká korba Dreami od narození - korba hluboká pro ležící miminko a polohovatelná korba na sezení s možností nasazení odnímatelné gelové vložky pro pohodlný a dřívější přechod z hluboké korby, kdy už děťátko chce svět pozorovat, ale standartní korba by na něj byla ještě velká, možnost dokoupit autosedačku Maxi-Cosi,, vajíčko,,(adaptery mám). - ke kočárku je bohatá výbava, pláštěnky na obě korby, síťka proti hmyzu, zaháknutelná taštička , držák na deštníček, dodatečné výměnné přední nafukovací kelečko do terénu a výše zmíněná nasazovací gelová vložka.Zimní originál fusak Quinny 600,- - kočárek se velice snadno a rychle skládá a vejde se snad do každého kufru Jako BONUS je ke kočárku ještě jeden zdarma - jedná se o stejný typ (konstrukce zcela shodná) jen se starším typem korby k sezení. Kočárek je po dvou dětech, je funkční, plně komaktibilní s kolečky a korbami výše uvedeného kočárku (ideální pro ponechání jednoho na chatě nebo u babičky, nebo pro hrubší zacházení na výlet, či jen na náhradní díly) - tento druhý kočárek má vady: rozbité polohování rukojeti (lze upravit pomocí šroubováku), a u jeho korby je poškozené polohování na nohy, dvě kolečka mají píchlou duši (v případě využití stačí duši vyměnit).

Cena: 8 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...