Tiskárna Canon LBP 5200

27.02.2017 14:38 | Hlavní město Praha | Praha | Mobily, komunikace | Kancelářská technika

Krátká zahřívací doba tiskárny méně než 17,6 sekundy (pro černobílý režim) a rychlý tisk (19 str./min v černobílém režimu a 4 str./min. v barevném) zaručují nulovou ztrátu času. Tiskárna LBP5200 používá technologii Image Refinement, díky níž tiskne v profesionální kvalitě s vysokým ekvivalentním rozlišením až 9600×600 dpi. Volitelný zásobník pojme až 250 stran, což umožňuje produkci vysoce kvalitního výstupu ve velkých objemech.

Vybavenost tiskárny LBP 5200 vyspělou technologií Canon Advanced Printing Technology (CAPT) zaručuje uživateli snadnou obsluhu. Veškeré funkce tiskárny lze ovládat prostřednictvím grafického rozhraní na PC – na tiskárně nenajdete žádný nepřehledný displej ani tlačítka, která je nutné tisknout. Dalším prvkem, který zaručuje snadnější obsluhu, je praktická funkce Sound Assist.

Tiskárna LBP 5200 disponuje pamětí RAM o velikosti 8 MB – díky této velikosti a technologii CAPT je eliminováno potenciální zahlcení tiskového procesoru a tiskárna může při plné rychlosti nepřetržitě tisknout bez ohledu na to, jak velká tisková úloha byla zadána. Tiskárna se k PC připojuje přes rychlý port USB 2.0, který rovněž zajišťuje rychlý a nepřetržitý tisk.

Nízká provozní hlučnost tiskárny LBP 5200 a nízká hladina hluku v pohotovostním stavu zaručují její nerušivý provoz. Splňuje rovněž podmínky mezinárodního programu Energy Star, což znamená, že má při tisku a v pohotovostním režimu nízkou spotřebu energie.

Aby dostála požadavku všestranné výkonnosti a flexibility, které se od vysoce kvalitní tiskárny Canon již běžně očekávají, akceptuje tato tiskárna různé typy médií, včetně obálek a kartotéčních lístků , a běžný papír o rozmě rech 76,2–215,9 mm, 127,0–355,6 mm (A4, B5, A5, Letter, Executive a pohlednice).

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...